Drevernos–Svencelės kraštas bene labiausiai dėmesio ir investicijų sulaukiantis regionas Lietuvoje. Unikali geografija, sparti plėtra, turistų srautai verčia prisijaukinti naujesnį – platesnių galimybių požiūrį, naujai pažinti šio krašto perspektyvas ir kurti tvarų ir istorinę tapatybę atliepiantį krašto identitetą.

Pastarąjį mėnesį inicijuotos trejos kūrybinės dirbtuvės–diskusijos „Dreverna – Svencelė: kuriame drauge“ su gyventojais ir bendruomeninėmis organizacijomis, politikais ir savivaldybės administracijos darbuotojais bei verslininkais ir investuotojais.

Dirbtuvių metu surinkti skirtingų grupių atstovams rūpimi klausimai apie regiono plėtrą, kalbėta apie šio unikalaus krašto tapatybę ir svarbiausius jos elementus sėkmingai ateičiai.

Apibendrinus surinktą medžiagą, visos suinteresuotos šalys – gyventojai, bendruomenių, savivaldos ir verslo atstovai – kviečiami į susitikimą „Dreverna – Svencelė: kuriame drauge“ pagrindinėms plėtros koncepcijos ir tapatybės įžvalgoms pristatyti bei aptarti.

Kūrybinės dirbtuvės–diskusija vyks spalio 20 d. (trečiadienį) 18:00 – 20:00 val. Priekulės kultūros centro Drevernos skyriuje (Žemaičių g. 2, Dreverna, Klaipėdos r.). Apie savo dalyvavimą renginyje prašome informuoti el. paštu dreverna-svencele@klaipedos-r.lt