Kiek kartų važiuodamas greitkeliu net nepastebėjai, kad įvažiavai jau į kitą apskritį ar kitą savivaldybę? Klaipėdos rajonas nori būti matomas. Jeigu turi idėją, kaip išskirtinai pristatyti Klaipėdos rajoną į jį atvykstantiems asmenims, kviečiame dalyvauti reklaminio/informacinio stendo, reprezentuojančio Klaipėdos rajono savivaldybę, dizaino sukūrimo konkurse. Nugalėtojui atiteks 300 eurų prizas.

Kuriant dizainus rekomenduojame atsižvelgti į Klaipėdos rajono savivaldybės prekės ženklo „Atveria Horizontus“ stiliaus vadovą, kurį rasite /index.php?1456312491, bei į Savivaldybės identitetą – „Modernus gyvenimas darnoje su gamta“.

Vienas dalyvis gali konkursui pateikti iki 3 dizaino variantų JPG ar PNG formatu. Ženklo, kuriam kuriamas dizainas matmenys: ilgis – 6 m, aukštis – 3 m.

Darbus iki lapkričio 15 dienos siųskite el. paštu komunikacija@klaipedos-r.lt, nurodydami savo vardą, pavardę, telefono numerį ir el. paštą. Jei failai užima daugiau nei 20 MB, jie turi būti siunčiami per „wetransfer“ nuorodą.

Darbai bus vertinami pagal idėjos originalumą, vizualinę išraišką, pabrėžiančią Klaipėdos rajono išskirtinumą, identitetą arba vaizduojančią rajono turistinius objektus, arba objektus, siejamus su Klaipėdos rajonu, specifinį spalvų derinį ar užrašą, kuris keltų asociacijas su Klaipėdos rajonu. Taip pat papildomas balas bus skirtas darbams, kurių dizaine, nekeičiant stendo, bus numatyta galimybė kasmet atnaujinti gyventojų skaičiaus pokytį. Pavyzdžiui, „Sveiki atvykę į Klaipėdos rajoną. Čia gyvena 64 tūkst. žmonių“.

Kviečiame dalyvauti konkurse, laukiame kūrybiškų ir originalių dizaino sprendimų!

Konkurso nuostatai