Sausio mėnesio pabaigoje startuos projektas „FIXUS Mobilis“, kurio metu kultūros paveldo savininkams bus teikiamos konsultacijos. 

Konsultacijų metu bus pateikiama naudinga informacija, siekiant kultūros paveldo savininkams ir valdytojams padėti tinkamai prižiūrėti kultūros paveldo statinius. Daugiau apie projektą „FIXUS Mobilis“ bus galima sužinoti sausio 29 dieną, 14 val. vyksiančiame nuotoliniame renginyje. 

Renginio dalyviai bus supažindinti su „FIXUS Mobilis“ objektų atranka bei objektų registracijos kriterijais, projekto veiklomis ir mobiliomis komandomis. Bus galima virtualiai susitikti su projekto partneriais iš Lietuvos ir Norvegijos bei užduoti kylančius klausimus.

Pristatymo metu Norvegijos partneriai pristatys projektą Kirkevakta, kuris, kaip ir „FIXUS Mobilis“, orientuotas į prevencinę paveldo pastatų priežiūrą.

Norėdami dalyvauti renginyje užpildykite registracijos anketą: https://forms.gle/T4bodsJvrWmdFAZr9

Prisiregistravusiems dalyviams bus atsiųsta nuoroda prisijungti į renginį „Zoom“ platformoje. Pristatymas bus tiesiogiai transliuojamas ir „FIXUS Mobilis“ feisbuko paskyroje.

Organizatorių informacija