Gargždų daugiafunkcis sporto centras - Klaipedos-r.lt

Gargždų daugiafunkcis sporto centras

Klaipėdos rajono savivaldybė Gargžduose (žemės sklype, esančiame Dariaus ir Girėno g. 4) planuoja įgyvendinti investicinį projektą – pastatyti daugiafunkcį sporto centrą. Pagal projektą bus sprendžiamos problemos, susijusios su nepakankamos infrastruktūros pasiūla:

- Moksleiviai bus mokomi plaukti, rajono gyventojams turės galimybę kultivuoti plaukimo sporto šakas bei vykdyti plaukimo sporto šakų varžybas;

- Bus sudarytos sąlygos kultivuoti ledo sporto šakas, rengti šios sporto šakos varžybas;

- Bus pastatyta universali sporto salė, tinkama rajono ir šalies sporto varžyboms, turnyrams ir sporto renginiams organizuoti;

- Bus užtikrinta naujų, kokybiškų ir prieinamų uždarų sporto erdvių suaugusiųjų sportui bei esamos infrastruktūros prieinamumas ir pasiūla.

Šiame centre numatoma, kad bus:

- Plaukimo baseinas — 4 takų po 25 m ilgio, su pakeliamu dugnu, kurio mobilios techninės galimybės leistų baseiną greitai padalinti į šuolio į vandenį, plaukimo mokymo vaikams, paaugliams, vaikų žaidimų ir atrakcionų, neįgaliųjų zonas pagal poreikius kiekvienai dienai skirtingai, bet kuriuo paros laiku. Plaukimo baseinas ir įrenginiai turės atitikti minimalius FINA (Facililies Rules) reikalavimus.

- Universali sporto salė, kurioje galės vykti tarptautinės krepšinio, tinklinio, rankinio, salės futbolo, teniso, stalo teniso, sportinių šokių varžybos ir kiti renginiai. Vidiniai matmenys nemažesni nei 36 x 46 m, iš viso 1656 m2,;

- Universali salė (aerobikos, šokių, stalo teniso), tinkanti ir konferencijoms organizuoti.

- Ledo ritulio arena. Žaidimo aikštelės dydis 60 x 30 m. Numatytos 200 sėdimų vietų  tribūnos žiūrovams.

- Pagalbinės patalpos.

Daugiafunkcio sporto centro statybos projektui įgyvendinti ieškoma investuotojų, rengiami dokumentai viešo ir privataus sektoriaus bendradarbiavimui. Preliminarios investicijų ir partnerystės sąlygos ir tikslai:

- Investuotojas į projektą turėtų investuoti apie 16,7 mln. eurų (be PVM);

- pastatyti 13 632,8 m² bendro ploto pastatą 3,1 ha Savivaldybės sklype;

- Savivaldybė 25 metus mokės iki 1 073 000 EUR plius PVM mokestį per metus.

Projekto „Gargždų sporto ir sveikatingumo kompleksas“ pristatymas 2019 m. gegužės 10 d. Centrinės projektų valdymo agentūros surengtoje trečiojoje viešosios ir privačios partnerystės projektų mugėje. 

Su parengtu investicijų projektu ir skaičiuokle galite susipažinti čia ir čia

Projekto privataus partnerio atrankos konkursas turėtų būti skelbiamas 2019 m. liepos mėn. 


Dėl papildomos informacijos apie planuojamą įgyvendinti investicijų projektą prašome kreiptis į:

Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėją Raimondą Kučinskaitę telefonu (8 46) 45 20 62, mob. 8 610 02629, elektroniniu paštu raimonda.kucinskaite@klaipedos-r.lt.

Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vyriausiąjį specialistą Mindaugą Šatkų telefonu (8 46) 45 20 62, mob. 8 683 26 073, elektroniniu paštu mindaugas.satkus@klaipedos-r.lt.

Paskutinis atnaujinimas: 2019-05-24 09:36:19