Savivaldybė kviečia teikti paraiškas ir dalyvauti Nusikaltimų ir kitų teisės pažeidimų prevencijos projektų ir bendruomenių iniciatyvų gerosios praktikos konkurse. Geriausių projektų ir iniciatyvų autoriams atiteks po 1,6 tūkst. eurų.

Laukiama projektų, kuriais sprendžiami šie klausimai:

  • Nusikaltimų ir kitų teisės pažeidimų prevencija;
  • Viešojo saugumo užtikrinimas bendruomenės gyvenamojoje teritorijoje;
  • Bendruomenės sutelktumo ir saugumo jausmo gerinimas gyvenamojoje teritorijoje;
  • Pasitikėjimo teisėsaugos institucijomis didinimas.

Projektų ir iniciatyvų paraiškas kviečiame teikti iki gruodžio 9 d. (imtinai).

Pareiškėjai turi pateikti  paraiškos aprašą su lydraščiu Savivaldybės administracijai (Klaipėdos rajono savivaldybės nusikaltimų ir kitų teisės pažeidimų prevencijos projektų ir bendruomenių iniciatyvų gerosios praktikos konkursui), adresu Klaipėdos g. 2, Gargždai, pirmame aukšte „Viename langelyje“ arba atsiųsti el. paštu savivaldybe@klaipedos-r.lt.

Projektus ir iniciatyvas gali teikti Klaipėdos rajone esančios ir veikiančios įstaigos, nevyriausybinės organizacijos bei visos juridinio asmens statusą turinčios registruotas Klaipėdos rajono bendruomeninės organizacijos, religinės bendruomenės ir bendrijos, sodininkų, daugiabučių gyvenamųjų namų ar kitos paskirties pastatų savininkų bendrijos.

Norint pasikonsultuoti dėl projektų ir iniciatyvų paraiškų teikimo, kviečiame kreiptis į Viešosios tvarkos skyriaus vedėją Gitaną Bajorinienę (gitana.bajoriniene@klaipedos-r.lt; tel. +370 683 24 580) arba vyriausiąją specialistę Aistę Kairytę (aiste.kairyte@klaipedos-r.lt, tel. +370 686 33 706).

KONKURSO NUOSTATAI IR PARAIŠKŲ APRAŠAI.