Tavo idėja 2021 m. - Klaipedos-r.lt

Tavo idėja 2021 m.
Mazūriškiuose – poilsio, sporto ir laisvalaikio erdvė

Projekto idėjos autoriai tikisi, kad sukurta poilsio, sveikatos bei žaidimų erdvė paskatins bendruomeniškumą bei sudarys sąlygas įvairaus amžiaus gyventojams turiningai leisti laisvalaikį ir stiprinti sveikatą.

„Tai, kad Mazūriškių gyventojai pagaliau turės erdvę, kurioje galės leisti laisvalaikį, atvesti pažaisti vaikus yra jų pačių aktyvumo rezultatas. Dalyvaujamasis biudžetas leido patiems gyventojams siūlyti idėjas ir už jas balsuojant nuspręsti, kurias reikėtų įgyvendinti. Taip Mazūriškėse ir atsirado pirmoji  laisvalaikio erdvė. Tikiuosi, kad tai dar labiau paskatins bendruomenės aktyvumą ir tarpusavio bendravimą“, – sakė vicemerė Audronė Balnionienė.

________________________________________________________________________________

Dovilų karjere – naujas pontoninis lieptas

Aktyviai balsavę ir rinkę Dalyvaujamojo biudžeto projektus, rajono gyventojai jau džiaugiasi pirmaisiais rezultatais. Gargždų mieste pastatytas geriamojo vandens fontanėlis, darbai prasidėjo ir prie pirmojo Dovilų karjero – čia įgyvendinamas projektas „Dovilų karjero pritaikymas rekreacinei, turizmo ir sportinei veiklai“. 

Kartu su seniūnija Savivaldybė įsigijo pontoninį lieptą, kuris prie karjerų atvežtas ir sumontuotas vakar. Klaipėdos rajono Sporto centras nupirko ir vaikų žaidimų ir gimnastikos komplekso įrangą, ją planuojama sumontuoti iki spalio mėnesio pabaigos. Jau pagaminta ir 15 suoliukų, kurie bus pastatyti, kai bus įrengta vaikams skirta erdvė.

Poilsiautojai jau gali naudotis ir dviem biotualetais. Pasirašyta ir sutartis dėl laužavietės įrengimo. Per rudenį Dovilų seniūnija planuoja įgyvendinti aplinkos tvarkymo darbus – pjauti krūmynus, nendres, atvežti smėlio.

„Džiugu, kad projekto autorių norai sutapo tiek su už projektą balsavusių gyventojų norais, tiek su Savivaldybės vizija plėtoti viešąją turizmo infrastruktūrą prie pirmojo Dovilų karjero. Ši vieta dėl savo geografinės padėties turi didelį potencialą išnaudojant gamtinius išteklius, yra mėgstama ne tik gargždiškių, bet ir svečių iš kitų rajonų. Ir toliau planuojame vystyti teritorijos tiek turistinį, tiek kultūrinį patrauklumą. Tad net neabejoju, kad naujai sutvarkytas paplūdimys taps dar didesne traukos vieta“, – sako mero pavaduotoja Ligita Liutikienė.

_______________________________________________________________________________

Gargždų centre – geriamojo vandens fontanėlis

Švenčiant Gargždų miesto gimtadienį, Klaipėdos gatvės pėsčiųjų alėjoje Gargžduose atidarytas geriamojo vandens fontanėlis.

Tai – vienas iš dalyvaujamo biudžeto  konkurso „Tavo idėja“ projektų, pasiekusiųjų finišo tiesiąją.

Kaip pasakoja iniciatyvos autorė Aurelija Zonienė, fontanėlio idėja gimė iš žemiškų poreikių – vaikštant mieste atsigaivinti ir atsigerti vandens. Atsigaivinti vandeniu galės ne tik žmonės, bet ir jų mylimi augintiniai: fontanėlis turi žemesnę girdyklą šunims.

Fontanėlis prisidės ir prie plastiko mažinimo bei padės išsaugoti švaresnę aplinką. Miesto gyventojai ir svečiai jau gali prisipilti vandens į savo nešiojamas gertuves arba tiesiog vietoje atsigerti iš fontanėlio, tokiu būdu įnešant indėlį į švaresnę aplinką, atsisakius dar vieno plastikinio vandens buteliuko. 

Vandens gėrimo fontanėlis nupirktas už bemaž 6 tūkstančius eurų su PVM. Dar apie 3 tūkstančius kainavo jo įrengimas ir danga.

 

__________________________________________________________________________________


Jau įgyvendinami konkurso „Tavo idėja“ projektai


Klaipėdos rajono gyventojai turėjo galimybę siūlyti savo idėjas Savivaldybei, o konkurse „Tavo idėja“ nugalėjo net 10 įvairių projektų. Intensyviai vyksta darbai, tad jau greitai bus galima džiaugtis pirmaisiais įgyvendintais gyventojų sumanymais.

Gyventojų balsai lėmė, kad bus įgyvendinti net trys didelės apimties projektai ir septyni mažos ‒ tiek Gargžduose, tiek visame Klaipėdos rajone.

„Po laimėtojų paskelbimo pastaruosius mėnesius vyksta intensyvus darbas, kad gyventojų idėjos būtų kuo greičiau įgyvendintos. Kiekvienam projektui buvo paskirti atsakingi asmenys, sudėlioti įvykdymo etapai. Tiesa, jie gali šiek tiek kisti dėl viešųjų pirkimų procedūrų, tačiau planuojama, kad didelės apimties projektus įgyvendinsime per dvejus, o mažesnius – per vienus metus“, – apie konkurso „Tavo idėja“ projektų įgyvendinimą pasakojo Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas.

Įgyvendinus visus projektus Klaipėdos rajono gyventojai ir svečiai turės daugiau erdvių, kuriose galės leisti laisvalaikį, atgauti jėgas poilsio ir ramybės oazėse, pasigrožėti naujais fontanais ar sportuoti gamtoje.

Kas jau padaryta?

Džiugi žinia rajono gyventojams – vienas iš projektų – „Gargždų mieste laisvalaikio praleidimo zona prie mažo tvenkinio“  finišo tiesiojoje. Jau yra įvykdytos paslaugų pirkimo procedūros, tad artimiausiu metu prasidės projekto įgyvendinimo darbai.

Šiuo metu laukiama, kol bus atvežta įsigyta vandens kolonėlė, tad tikimasi, kad jau greitai Gargžduose miesto gyventojus ir svečius džiugins įgyvendintas projektas „Vandens gėrimo fontanėlio įrengimas Gargždų mieste“.

Jau šiais metais ketinama įgyvendinti ir projektą „Dovilų karjero pritaikymas rekreacinei, turizmo ir sportinei veiklai“. Kartu su seniūnija Klaipėdos rajono savivaldybė įsigijo pontoninį lieptą ir planuojama, jog jau spalį jis bus sumontuotas. Vaikų žaidimų ir gimnastikos komplekso įranga taip pat nupirkta, ją planuojama sumontuoti iki spalio mėnesio pabaigos. Šiuo metu vykdomi ir 15 suoliukų pirkimai, rinkoje ieškoma tiekėjų, kurie galėtų įrengti laužavietę, taip pat jau nupirkti ir pastatyti du biotualetai. Rudenį planuojama įgyvendinti aplinkos tvarkymo darbus – pjauti krūmynus, nendres, atvežti smėlio.  

Vieną iš didesnės apimties projektų „Kapstato ežero pakrantės sutvarkymas ir pritaikymas poilsiui“apimantį ir dumblo išvalymą bei naujo smėlio atvežimą, planuojama įgyvendinti kitų metų birželį. Tačiau daugiafunkcio lauko treniruoklio ir vaikų žaidimų aikštelės įrengimai jau yra įsigyti.

Projekto „Poilsio ir ramybės oazė prie giedančio fontano“ įgyvendinimas numatomas kitų metų rudenį, o šiuo metu rengiami dokumentai ir ruošiamasi pirkti projektavimo darbus.

Taip pat artimiausiu metu planuojama vykdyti pirkimo procedūras projekto „Veiviržėnų turgavietė“ projektavimo darbams. Tikimasi, jog sėkmingai įvykdžius pirkimų procedūras, projektas galėtų būti įgyvendintas dar šiais metais.

Projekto ,,Šokančio fontano su apšvietimu įrengimas Vėžaičių miestelio tvenkinyje“ įgyvendinimo data priklausys nuo pirkimų procedūrų. Šiuo metu vyksta paruošiamieji pirkimų ir elektros atvedimo darbai.

Taip pat šiuo metu sprendžiami elektros atvedimo ir estrados formos parinkimo klausimai bei ruošiamasi pradėti įgyvendinti projektą „Lauko erdvių pritaikymas kultūrinei veiklai Kvietiniuose“.

Įranga jau įsigyta, tad planuojama, kad iki rugsėjo 1-osios bus įgyvendintas projektas  ,,Daugiafunkcis treniruoklis vaikams“, o iki rugsėjo pabaigos – „Poilsio, sporto ir kito laisvalaikio vietos įrengimas Mazūriškių kaime“.

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Konkurso „TAVO IDĖJA“ projektai-nugalėtojai


   

   

 

 

Įsakymas dėl Klaipėdos rajono savivaldybės gyventojų iniciatyvų, skirtų gyvenamajai aplinkai gerinti, projektų tvirtinimo

Gyventojų iniciatyvų, skirtų gyvenamajai aplinkai gerinti, projektų idėjų atsakingų vykdytojų sąrašas

--------------------------------------------------------------------------------------------------


Čia galite rasti interaktyvų PROJEKTŲ žemėlapį.


Kovo 2 d. „Tavo idėja“ projektų PRISTATYMAS. Pristato idėjų autoriai.


Kovo 3 d. „Tavo idėja“ projektų PRISTATYMAS. Pristato idėjų autoriai.


Kovo 4 d. „Tavo idėja“ projektų PRISTATYMAS. Pristato idėjų autoriai.


Čia galite balsuoti už tris labiausiai patikusias idėjas ELEKTRONINIU BŪDU.

 

Čia galite parsisiųsti POPIERINĮ BALSAVIMO BIULETENĮ.


Laikas išsirinkti! Balsuok už labiausiai patikusias gyventojų idėjas!


Pirmadienį, kovo pirmąją, prasideda balsavimas, kurio metu Jūs nuspręsit, kokias gyventojų idėjas verta įgyvendinti. 25 projektai, 10 seniūnijų ir net mėnuo laiko apsispręsti, kam Jūs atiduosite savo balsą. Tad jei Jums jau 16 metų, esate Klaipėdos rajono gyventojas, galite balsuot net už  tris projektus, kurie, Jūsų manymu, yra originaliausi, įdomiausi ir labiausi reikalingi bendruomenei. Neskubėkit, gerai pagalvokit ir nepraleiskit kitą savaitę antradienį, trečiadienį ir ketvirtadienį vyksiančių projektų pristatymų, nes apie juos papasakos patys autoriai ir sumanytojai.

Visą vasarį Savivaldybės specialistų komanda – architektai, infrastruktūros, biudžeto, projektų valdymo specialistai nagrinėjo pateiktas gyventojų idėjas. Po tikslinimų duomenų bazėse ir su projektų autoriais liko net 25 idėjos. Iš viso buvo gautos 45 idėjos, tačiau vienos buvo pateiktos jau po termino, kitas norėta įgyvendinti ne Savivaldybės viešosiose erdvėse, o privačioje žemėje, trečios viršijo maksimalią projektui skiriamą sumą 100 tūkst. eurų ir panašiai.

Ir jau pirmadienį prasideda balsavimas. Jūsų vertinimui bus pateikti 11 didelės apimties projektų, 11 mažos visame rajone ir 3 mažos vertės Gargždų mieste. Tad atkreipkit dėmesį, kad varžysis ne tik projektai, konkurencija vyks ir tarp kategorijų.

Balsavimas vyks dviem būdais – elektroniniu ir naudojant balsavimo biuletenį. Nuoroda į elektroninį balsavimą pirmadienį bus paskelbta Savivaldybės internetiniame puslapyje www.klaipedos-r.lt skiltyje GYVENTOJAI/TAVO IDĖJA. Čia rasite ir popierinį balsavimo biuletenio pavyzdį, kurį atsispausdinę, užpildę ir įdėję į voką galėsite įmesti į prie savivaldybės ar seniūnijos esančią pašto dėžutę.  

Čia taip pat bus įdėta ir nuoroda į interaktyvų žemėlapį, kuriame bus išsami informacija apie kiekvieną projektą, taip pat ir kaip jis atrodys realybėje, nes dalis projektų autorių pateikė vizualizacijas. Na, ir kad dar būtų paprasčiau, tai kitą savaitę kovo 2‒3‒4 dienomis Savivaldybės youtube.com paskyroje nuo 17:30 iki 19:30 bus transliuojamas projektų pristatymas, kur patys autoriai pristatys savo sumanymus. O Jūs jiems galėsite užduoti klausimus komentarų skiltyje.

Ir nepamirškite, kiekvienas iš Jūsų turite net tris balsus. Kitaip sakant, galite balsuoti net už tris labiausiai patikusius projektus.

Tad ką reikia prisiminti balsuojant? Yra vos kelios paprastos taisyklės, kurių kviečiame laikytis.

* Už idėjas balsuoti gali tik gyvenamąją vietą Klaipėdos rajone deklaravę gyventojai nuo 16 metų.

* Vienas gyventojas gali balsuoti tik už tris projektus ir tik vieną kartą.

* Elektroniniu būdu balsavus kelis kartus, galioja paskutinis balsavimas.

* Tam pačiam gyventojui balsavus elektroniniu būdu ir užpildžius popierinę balsavimo kortelę, galioja elektroniniu būdu gautas balsas.

* Tam pačiam gyventojui užpildžius kelias popierines balsavimo korteles, nė vienas balsas neįskaitomas.

* Balsavimas prasideda kovo 1-ąją ir baigsis kovo 30-ąją.

 


------------------------------------------------------------------------------------------------

Siūlyk SAVO idėją miestui ar miesteliui ir keisk gyvenamąją aplinką! 


Iniciatyva – Jūsų, įgyvendinimas – mūsų! Gyventojų idėjoms Dalyvaujamame biudžete skirta ne mažiau nei 300 tūkst. eurų. Idėjų laukiame iki sausio 31 d. O tuo tarpu Kretingos rajonas ir Šiauliai jau džiaugiasi įgyvendintais projektais. Daugiau informacijos čia.

 

Vasario 1–3 dienomis vyko balsavimo už idėjas sistemos TESTAVIMAS. Ateinančią savaitę bus vertinamas gyventojų idėjų atitikimas tvarkos aprašui. Visuomenė už idėjas galės balsuoti kovo mėnesį.

 

 

Projekto idėjos pasiūlymo forma

Pritarimas projekto idėjai

Šiauliečių siūlytų projektų žemėlapis

Kretingos rajono gyventojų siūlytos idėjos 


 

------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Laikas Tavo idėjai! Siūlyk! 

 

Nuo šiandien, gruodžio 1 d., jau galima teikti idėjas, kaip pagerinti savo gyvenamąją aplinką. Idėjų bus laukiama net du mėnesius, o jau kovą visos jos bus pristatytos viešai. Idėjas gali teikti visi Klaipėdos rajono gyventojai, kuriems ne mažiau nei 16 metų, o geriausios ir daugiausiai balsų surinkusios bus įgyvendintos per kitus metus. Daugiau informacijos čia.


 

------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Dalyvaujamojo biudžeto viešas pristatymas

 

Lapkričio 23 d. įvyko nuotolinis dalyvaujamojo biudžeto idėjos pristatymas. Renginio metu Klaipėdos rajono savivaldybės Biudžeto ir ekonomikos skyriaus vedėja Irena Gailiuvienė pateikė informaciją apie Klaipėdos rajono biudžetą, jo formavimo etapus, kaip gaunamos pajamos, kur keliauja išlaidos. Išsamią dalyvaujamojo biudžeto iniciatyvų teikimo tvarką pristatė Strateginio planavimo ir projektų valdymo skyriaus vyresnioji patarėja Virginija Juknienė. 

Vaizdo įrašą galite peržiūrėti čia.

 

------------------------------------------------------------------------------------------------

Laukiame TAVO idėjos 

KVIETIMAS visiems Klaipėdos rajono savivaldybėje gyvenamąją vietą deklaravusiems, ne jaunesniems nei 16 metų gyventojams teikti idėjas pagal Klaipėdos rajono savivaldybės gyventojų iniciatyvų, skirtų gyvenamajai aplinkai gerinti, projektų idėjų atrankos ir finansavimo tvarkos aprašą, patvirtintą Klaipėdos rajono savivaldybės tarybos 2020 m. spalio 29 d. sprendimu Nr. T11-386.

Projektų idėjų pasiūlymų priėmimo laikotarpis: 2020-12-01–2021-01-31.

Projektų idėjų pasiūlymai teikiami trijose projektų kategorijose:

  • Gargždų seniūnijoje– mažos apimties iki 20 000 Eur projektai.

Šios kategorijos biudžetas – iki 30 000 Eur

  • Savivaldybės teritorijoje, išskyrus Gargždų seniūnijos teritoriją, – mažos apimties iki 20 000 Eur projektai.

Šios kategorijos biudžetas – iki 90 000 Eur.

  • Savivaldybės teritorijoje – didelės apimties iki 100 000 Eur projektai.

Šios kategorijos biudžetas – ne mažiau kaip 180000 Eur.

2020 m. gyventojų inicijuotų projektų įgyvendinimui skiriama lėšų suma – 300 000 Eur.

Projektų idėjų pasiūlymus ir kitus susijusius dokumentus prašau siųsti Word ir PDF (pasirašyti dokumentai) variantais e. paštu [email protected]

Dėl visos, susijusios su projekto idėjos pasiūlymu pildymu, pateikimu ar įgyvendinimu informacijos ir konsultacijų prašome kreiptis į Strateginio planavimo ir projektų vyresniąją patarėją Virginiją Juknienę, tel. 8 46 45 20 62 arba +370 656 12 178, el. paštas [email protected]

Primename, kad:

√ prie projekto idėjos pasiūlymo turi būti pateiktas Pritarimas projekto idėjai (10 Savivaldybėje gyvenamąją vietą deklaravusių ir ne jaunesnių nei 16 metų gyventojų sąrašas);

√ projektas turi būti įgyvendinamas Savivaldybės viešosiose erdvėse;

√ tai turi būti viešosios infrastruktūros (išskyrus gatvių/kelių apšvietimo įrengimą, rekonstrukciją ir remontą, gatvių/kelių, šaligatvių, pėsčiųjų, dviračių takų įrengimą, rekonstrukciją ir remontą) nekomercinis gyvenamosios aplinkos gerinimo projektas;

√ projekto sprendiniai neturi prieštarauti toje teritorijoje galiojantiems teritorijų planavimo dokumentams, jau patvirtintiems kitiems savivaldybės projektų sprendiniams, netrukdyti esamiems inžineriniams tinklams ir komunikacijų sistemoms eksploatuoti.

Drąsiai pildykite Projekto idėjos pasiūlymo formą ir nepamirškite joje nurodyti:

  •  Projekto idėjos pavadinimą, vietą ir trumpą idėjos aprašymą
  •  Projekto idėjos įgyvendinimo preliminarią sąmatą (jeigu kylą klausimų – kreipkitės, būtinai padėsime);
  • Nuotrauką, vizualizaciją, brėžinį ar kt. (neprivaloma, tik jei turite).

Dėl šalyje paskelbto visuotinio karantino negalime su Jumis susitikti gyvai. Tad esame pasiruošę su Jumis susitikti nuotoliniu būdu. Jeigu reikia konsultacijos – rašyk e. paštu [email protected] ir susitarsime dėl nuotolinės konsultacijos.

Balsavimas vyks elektroniniu būdu 2021 m. kovo mėnesį (https://apklausa.klaipedos-r.lt). Neturint galimybės balsuoti elektroniniu būdu, balsuoti galima bus ir Savivaldybėje, adresu, Klaipėdos g. 2 LT-96130 Gargždai.

 ------------------------------------------------------------------------------------------------

Taryba tarė TAIP dalyvaujamajam biudžetui!

Klaipėdos rajono savivaldybės taryba pasakė DVIGUBĄ TAIP dalyvaujamajam biudžetui. Pritarta Klaipėdos rajono savivaldybės gyventojų iniciatyvų, skirtų gyvenamajai aplinkai gerinti, projektų idėjų atrankos ir finansavimo tvarkos aprašui bei Mokinių iniciatyvos projektų idėjų atrankos ir finansavimo tvarkos aprašui.

Pagal gyventojų iniciatyvų tvarką planuojame, kad per ateinančias dvi savaites parengsime kvietimą teikti idėjų projektus. Todėl neskubėkite, idėjoms pateikti turėsite du mėnesius.

O mokinių iniciatyvų projektai bus teikiami pagal kiekvienoje rajono mokykloje patvirtintą grafiką.

Dėl šalyje esančios pandemijos negalėsime susitikti ir plačiau Jums pristatyti Klaipėdos rajono savivaldybės biudžeto, papasakoti apie jo sudarymo subtilybes ar pristatyti jau šiuo metu esančias programinio finasavimo galimybes.

Tačiau jau ruošiamės – rengiam pristatymus ir visą susijusią informaciją Jums netrukus pateiksime Klaipėdos rajono savivaldybės tinklalapyje – Gyventojams→ Tavo idėja.

Suprantame, kad rengiant idėjų projektus, Jums gali kilti klausimų (ar idėjai įgyventi užteks pinigų, ar erdvė, kur siūlau įgyvendinti idėją, yra tinkama ir t. t.). Tad tikrai pažadame, kad mūsų darbuotojų komanda Jums padės ir  kviesime Jus idėjų teikimo laikotarpiu konsultuotis nuotoliniu būdu.

Būkite aktyvus ir kūrybingi –  pats laikas pradėti kalbėti apie savo idėjas su kaimynais ir draugais. Būkite atsakingi – jeigu Jūsų idėją palaikys daugiausiai rajono gyventojų, mes ją įgyvendinsime.

Siekdami pamatuoti, ar ši iniciatyva yra naudinga, kviečiame užpildyti pradžios klausimyną, kurį galite rasti čia.

 

Kas yra dalyvaujamasis biudžetas?

KLAIPĖDOS RAJONO SAVIVALDYBĖS GYVENTOJŲ INICIATYVŲ, SKIRTŲ GYVENAMAJAI APLINKAI GERINTI, PROJEKTŲ IDĖJŲ ATRANKOS IR FINANSAVIMO TVARKOS APRAŠAS

 

------------------------------------------------------------------------------------------------


Dalyvaujamasis biudžetas – Tavo idėjai

Jau kitąmet Klaipėdos rajono gyventojai galės spręsti, kaip skirstyti dalį Savivaldybės biudžeto. Šiuo metu kaip tik rengiamas dalyvaujamojo biudžeto projektas, įrankis žmonių iniciatyvoms, skirtoms gyvenamajai aplinkai gerinti. Kasmet gyventojų idėjoms įgyvendinti planuojama, kad bus skiriami ne mažiau kaip 300 tūkstančių eurų, o vienam projektui bus galima gauti iki 100 tūkstančio eurų finansavimą.

Pagal rengiamą dalyvaujamo biudžeto tvarkos aprašą yra numatytos trys kategorijos, pagal kurias gyventojai galės teikti savo projektus. Pirmoji kategorija – mažos apimties iki 20 tūkstančių iniciatyvos Gargždų seniūnijoje. Antra kategorija – mažos apimties iki 20 tūkstančių iniciatyvos visame Klaipėdos rajone, bet išskyrus Gargždų seniūniją. Ir trečia kategorija – iniciatyvos, kurių vertė ne mažesnė nei 20 tūkstančių eurų ir ne didesnė nei 100 tūkst. eurų.

Idėją teikti galės Klaipėdos rajone gyvenamąją vietą deklaravęs asmuo ir ne jaunesnis nei 16 metų. O kiekvieną idėją turės palaikyti dar bent dešimt rajono gyventojų.

„Dalyvaujamojo biudžeto esmė – gyventojai, o ne politikai spręs, ko labiausiai reikia ir kokia idėja geriausia. Tai įrankis, leidžiantis mūsų žmonėms labiau įsitraukti į savivaldą, visuomeninę veiklą, siūlyti iniciatyvas ir priimti sprendimus. Net neabejoju, kad idėjų rajono gyventojai turi daug, tačiau joms įgyvendinti reikia lėšų. Dalyvaujamasis biudžetas leis tokias lėšas skirti, kad mūsų žmonės idėjas galėtų realizuoti ir taip prisidėti prie savo gyvenamosios aplinkos gerinimo“, – sako Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas.  

Už kiekvienoje kategorijoje pateiktas idėjas balsuos Klaipėdos rajono gyventojai. Daugiausiai balsų surinkęs projektas gaus finansavimą ir bus įgyvendinamas Savivaldybės.

Taryba jau pritarė dalyvaujamojo biudžeto tvarkos aprašui. Su juo galima susipažinti čia.

Klausimus ir pasiūlymus galima teikti e. paštu [email protected]

Paskutinis atnaujinimas: 2021-10-21 14:04:43
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29303101020304