Gyventojai siūlyti idėjas galėjo net du mėnesius. Per šį laiką sulaukta įvairių projektų iš viso rajono. Tarp siūlomų populiariausios – aktyvios pramogos: tai ir „Skate“ parkas Gargžduose, Agluonos tvenkinio dalinis išvalymas, vaikų laisvalaikio oazė Jakuose, riedlenčių, riedučių ir BMX parko įrengimas Sendvario seniūnijoje, vaikų žaidimo aikštelės Atgimimo parke Endriejave, Gobergiškės parko įkūrimas, Plikių parko lauko scena, treniruoklių aikštelės įrengimas Normantų kaime ir kiti.

Šiais metais sulaukta ir kelių pakoreguotų idėjų, kurios jau buvo teiktos pernai, bet nelaimėjo. Taip pat yra ir idėjų, kurios, jei sulauks gyventojų palaikymo, pratęs jau pradėtus projektus, tokius kaip Dovilų karjerų sutvarkymas.  

Vienas svarbiausių etapų baigėsi, gyventojai savo idėjas pateikė. Dabar eilė jų vertinimui. Speciali komisija idėjas vertins visą sausį. Būtina pasižiūrėti, ar jos atitinka reikalavimus, pavyzdžiui, ar jos bus įgyvendinamos viešoje, o ne privačioje erdvėje ar projekto sąmatos realios ir atitinka rinkos kainas.

Praėjusiais metais nugalėtojomis buvo paskelbtos 10 idėjų. Iki šios dienos jau įgyvendintos 6, likusios turėtų būti baigtos šiais metais.